Bagażnik rowerowy na hak holowniczy

Home »  Bagażniki samochodowe »  Bagażnik rowerowy na hak holowniczy

euroclassic4Z przyjemnością przedstawiamy jeden z najlepszych na rynku bagażników rowerowych na hak holowniczy, którym jest ekskluzywny bagażnik THULE z serii EuroClassic G6 929. Na tle innych tego typu bagażników samochodowych, proponowane rozwiązanie wyróżnia się za sprawą nowoczesnej formy i bardzo dokładnego wykończenia, dzięki której rewelacyjnie komponuje się z linią większości współczesnych samochodów.

Standardowo uchwyt rowerowy THULE 929 EuroClassic G6  pozwala na transport dwóch rowerów, jednak po zastosowaniu dodatkowego adaptera, możliwy jest także przewóz trzeciego roweru. W całości wykonany z odpornych na zgięcia, złamania i korozję materiałów, gwarantuje optymalne bezpieczeństwo dla rowerów o wadze do 25 kg. Całkowita ładowność bagażnika na rowery THULE 929 EuroClassic G6  wynosi aż 60 kg.
euroclassic
Uniwersalny bagażnik rowerowy na hak holowniczy THULE 929 dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji pasuje do haków i rowerów. Na jego wyposażeniu znajdziemy wtyczkę 13 bolcową, dlatego jeżeli Twój samochód posiada gniazdo 7 bolcowe należy dobrać odpowiednią przejściówkę umożliwiającą podłączenie tablicy z uchwytu. Dodatkowe atuty bagażnika rowerowego THULE 929 to: oświetlenie LED, możliwość uchylenia uchwytu (łatwy dostęp do bagażnika samochodu) oraz stabilne mocowanie rowerów (każdy rower jest trzymany regulowanym i sztywnym ramieniem oraz paskami).

euroclassic3

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>