Bagażnik rowerowy na tylną klapę

Home »  Uchwyty rowerowe »  Bagażnik rowerowy na tylną klapę

clipon_1Bagażniki rowerowe na tylną klapę to alternatywa dla uchwytów dachowych i uchwytów przeznaczonych do montażu na haku holowniczym. Uchwyty rowerowe tego typu najczęściej stosuje się w sytuacjach gdy samochód jest pozbawiony haka holowniczego lub na dachu samochodu znajduje się już jakiś ładunek, np. box samochodowy. W sprzedaży dostępnych jest wiele uchwytów rowerowych na tylne drzwi, jednak tylko nieliczne z nich są w stanie zagwarantować optymalne bezpieczeństwo zarówno dla przewożonych rowerów, jak i dla samego samochodu.

Ciekawą propozycją w tym zakresie może być uniwersalny bagażnik rowerowy THULE ClipOn S1 9103, który dzięki swojej unikalnej konstrukcji jest całkowicie bezpieczny zarówno dla karoserii samochodu, jak i dla przewożonych przy jego pomocy rowerów. Proponowany bagażnik jest w stanie pomieścić 3 rowery dowolnego typu (dowolna wysokość obręczy z oponą i dowolna szerokość ramy roweru). W całości wykonany z wyjątkowo trwałych i estetycznych materiałów, zapewnia optymalne bezpieczeństwo dla rowerów o łącznej wadze do 45 kg.

clipon
Uchwyt rowerowy na tylne drzwi THULE ClipOn S1 9103 jest skierowany do grona wymagających użytkowników. Na jego wyposażeniu znajdziemy szereg ciekawych rozwiązań, które umożliwiają szybki montaż bagażnika oraz pozwalają na wygodne mocowanie rowerów. Warto wyróżnić chociażby unikalny mechanizm zatrzaskowy zapewniający łatwy montaż. Dodatkowo części uchwytu stykające się z autem zostały pokryte miękką powłoką ochroną (zabezpieczenie przed zarysowaniem). Z kolei Możliwość szybkiego złożenia ułatwia jego przechowywanie.

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>