Najwyższej jakości autoboxy dachowe

Home »  Bagażniki samochodowe »  Najwyższej jakości autoboxy dachowe

dynamic_900_1Firma THULE jest znana na całym świecie z produkcji najwyższej klasy bagażników samochodowych wszelkich typów. W jej szerokim asortymencie znajdziemy także boxy dachowe, które dzięki dużej różnorodności są w stanie sprostać każdym wymaganiom. Jeśli poszukujesz ekskluzywnego boxa samochodowego do przewozu dodatkowego ładunku to autobox THULE w wersji Dynamic 900 z całą pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom.


Proponowany box samochodowy ma nam do zaoferowania wiele użytecznych rozwiązań, które nie tylko gwarantują optymalny poziom bezpieczeństwa dla przewożonych przedmiotów, ale także zapewniają maksymalny komfort jego montażu i obsługi. W pierwszej kolejności należałoby wyróżnić aerodynamiczny design z obniżoną, profilowaną podłogą, która jeszcze lepiej dopasowuje box do dachu auta, zmniejszając przy tym opór powietrza, poziom hałasu i zużycie paliwa.

dynamic_900Boxy samochodowe dachowe z serii Dynamic 900 jak przystało na bagażnik samochodowe najwyższej klasy, mają do zaoferowania swoim użytkownikom wiele ciekawych rozwiązań. Na szczególne wyróżnienie zasługuje zmodyfikowany system szybkiego montażu Thule PowerClick, posiadający pokrętła pokryte miękkim tworzywem, które dodatkowo wyposażono we wskaźnik bezpiecznej siły mocowania – podczas dokręcania wydaje charakterystyczny dźwięk po uzyskaniu wystarczającej siły mocującej. Warto również wyróżnić podnośniki Dual Force oraz zewnętrzny uchwyt na wieku, które znacznie ułatwiają jego otwieranie i zamykanie. Skuteczne  zabezpieczenie przewożonych rzeczy przed kradzieżą gwarantuje centralny zamek.

dual_side

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>